Młoty hydrauliczne do wbijania pali

Arrowhead, angielski producent młotów proponuje swoim klientom w Polsce nową serię PD, przystosowaną do wbijania pali i słupków drewnianych.

Młoty serii PD mają możliwość mocowania płyty adaptacyjnej z boku urządzenia, co umożliwia maksymalne wykorzystanie zasięgu ramienia koparki oraz ułatwia pracę w pozycji pionowej.

Arrowhead – producent młotów, który stawia na rozwój

Tym samym Arrowhead jest jednym z niewielu producentów młotów hydraulicznych, który podążając za wymaganiami klientów wprowadza rozwiązania dedykowane do zadań innych niż roboty rozbiórkowe.

Młoty Arrowhead konkurują z innymi markami elastycznością proponowanych rozwiązań pozwalających na wykorzystanie tego osprzętu do różnych zastosowań i w różnych branżach.

Młoty hydrauliczne do wbijania pali i słupków

Specjalnie przygotowane groty dla serii PD mają kształt ułatwiający właściwe ustawienie i kontrolowanie słupków podczas wbijania.

Młoty Arrowhead przeznaczone do wielu zadań

Młot Arrowhead serii PD mogą być równocześnie wykorzystywane do robót rozbiórkowych, wystarczy zamontować płytę adaptacyjną w górnej części urządzenia oraz wymienić grot na punktowy lub ścinakowy.

Poza standardowymi modelami, groty do młotów Arrowhead mogą mieć jeden z 8 dostępnych kształtów, odpowiedni model jest dopasowywany do wymagań klienta, co pozwala na wykonywanie różnych prac takich jak: odcinanie, ubijanie, kruszenie, wbijanie itp.

Modele dopasowane do wybranego modelu maszyny

Seria młotów PD obejmuje 4 modele przeznaczone do minikoparek i miniładowarek o wadze 0,7-5,5 tony. Jak wcześniej wspomniano, młoty hydrauliczne Arrowhead serii PD posiadają adaptery boczne zapewniające możliwie wygodną pozycję pracy.

O szczegóły dotyczące młotów hydraulicznych Arrowhead przystosowanych do wbijania słupków pytaj naszych doradców handlowych pod nr tel. 791 700 540, 606 53 80 53, 570 338 448.

Propozycje dla Ciebie