Młoty do koparko-ładowarek w szerokim wyborze

Angielski producent przygotował dla swoich klientów aż trzy modele młotów hydraulicznych do koparko-ładowarek. Każdy z tych modeli młotów równie dobrze współpracuje z koparko-ładowarkami, jednocześnie dając klientowi wybór w zależności od potrzeb oraz wymaganej wydajności.

Młoty hydrauliczne dla każdej firmy

Podstawowym modelem młota do koparko-ładowarki jest Arrowhead R75, o wadze 305 kg, średnicy grota 75 mm i energii uderzenia 1200 Dżuli. Jest jednocześnie najpopularniejszym młotem hydraulicznym Arrowhead spotykanym w naszym kraju.

Dla firm wykonujących poważniejsze zadania przy wykorzystaniu młotów, producent proponuje ważący niemal 400 kg model Arrowhead R80, z grotem o średnicy 80 mm oraz najwyższym na rynku wśród młotów do koparko-ładowarek parametrem mocy uderzenia – 1400 J.

młot catBardzo popularna również, lekka i ekonomiczna wersja młota hydraulicznego do koparko-ładowarek wszystkich marek jest model Arrowhead R70, który sprawdzi się doskonale w firmach które dorywczo mają potrzebę użycia tego osprzętu w ramach prowadzonych prac.

Wybierz odpowiedni młot dzięki elastycznej ofercie

Duża popularność koparko-ładowarek w Polsce oraz zróżnicowane wymagania klientów są powodem, dla których Arrowhead jako wiodący europejski producent młotów hydraulicznych daje najszerszy wybór swoim klientom.

Tak szeroki wybór świadczy o elastyczności Arrowhead, daje możliwość wyboru młota hydraulicznego o idealnie dopasowanych parametrach oraz zoptymalizowanych kosztach zakupu tego osprzętu.

Do koparko-ładowarek Arrowhead oferuje również zagęszczarki montowane na ramię maszyny, oznaczone modelem ACP550, zobacz tutaj >>>

Więcej informacji na temat producenta >>>

Przeczytaj więcej artykułów na temat młotów Arrowhead >>>

Jeśli poszukujesz młota do minikoparki, zobacz >>>

Propozycje dla Ciebie