Młot hydrauliczny jako wyposażenie wielu maszyn budowlanych

Przedsiębiorcy budowlani niejednokrotnie stoją przed wyzwaniem ograniczenia kosztów zakupu nowych maszyn i sprzętu. Zazwyczaj starają się oni wykorzystać posiadane już maszyny, takie jak koparki czy koparkoładowarki. Umieszczenie odpowiednio dobranego młota hydraulicznego na wysięgniku pozwala uzyskać w prosty sposób urządzenie wyburzeniowe. Dzięki takim rozwiązaniom i młotom hydraulicznym takim jak np. Arrowhead przedsiębiorcy mogą nie tylko zaoszczędzić na kupnie sprzętu, ale też zwiększyć tempo i wydajność pracy. 

 

Możliwość dopasowania do każdego urządzenia

 

Szeroka oferta młotów hydraulicznych pozwala odpowiednio dobrać urządzenie ze względu na wagę nośnika. Obecnie można znaleźć młot przeznaczony do montażu na minikoparce lub miniładowarce. Nie ma obecnie znaczenia także sposób napędu koparki, dostępne modele młotów hydraulicznych będą współpracować zarówno z urządzeniami o napędach kołowych, jak i gąsienicowych. Takie rozwiązanie pomaga przeprowadzać wyburzenia w trudno dostępnych miejscach, ale też nie angażować w to siły ludzkiej. Zwłaszcza, że część profesjonalnych urządzeń do tego służących charakteryzuje się znaczną wagą i nie mogłyby być obsługiwane bezpośrednio przez człowieka. 

 

Innowacyjna budowa młota Arrowhead

 

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem są młoty Arrowhead. Poduszki polimerowe, które zostały wykorzystane w ich mechanizmie niwelują siłę uderzenia młota na ramię nośnika, dzięki czemu dobrze sprawdzają się przy koparkach, ładowarkach lub koparkoładowarkach. Przedsiębiorcy wybierają ten model ze względu na to, że pozwala on na pracę w trudnodostępnych miejscach, ale ze względu na wykorzystane technologie oraz materiały gwarantuje długi czas użytkowania oraz trwałość.

Propozycje dla Ciebie