Młot hydrauliczny jako wyposażenie wielu maszyn budowlanych

Przedsiębiorcy budowlani niejednokrotnie stoją przed wyzwaniem ograniczenia kosztów korzystania z podwykonawców. Zazwyczaj starają się oni wykorzystać posiadane już maszyny, takie jak koparki czy koparko-ładowarki. Zastosowanie odpowiednio dobranego młota hydraulicznego na wysięgniku maszyny pozwala uzyskać w prosty sposób maszynę do prac wyburzeniowych. Dzięki takim rozwiązaniom i młotom hydraulicznym takim jak np. Arrowhead przedsiębiorcy mogą nie tylko wykonywać prace pomocnicze, ale też zwiększyć tempo i wydajność pracy. 

Możliwość dopasowania młota do każdej koparki

Szeroka oferta młotów hydraulicznych pozwala odpowiednio dobrać urządzenie ze względu na wagę nośnika. Obecnie dostępne są młoty przeznaczone między innymi do montażu na minikoparce lub miniładowarce. Nie ma obecnie znaczenia także typ napędu koparki, dostępne modele młotów hydraulicznych będą współpracować zarówno z koparkami o napędzie kołowym, jak i gąsienicowym. Dzięki temu jest możliwość przeprowadzania wyburzeń także w trudno dostępnych miejscach.

Innowacyjne rozwiązania w budowie młotów Arrowhead

Bardzo popularnymi urządzeniami są młoty Arrowhead. Poduszki polimerowe, które zostały wykorzystane w ich budowie niwelują siłę uderzenia młota na ramię nośnika, dzięki czemu dobrze sprawdzają się przy koparkach, ładowarkach lub koparko-ładowarkach. Przedsiębiorcy wybierają te urządzenia ze względu na wykorzystane technologie oraz materiały, które gwarantują długi czas użytkowania oraz jego trwałość.

Propozycje dla Ciebie