Młot do minikoparki – mały młot, duża energia

Młot hydrauliczny Arrowhead R40 to najmniejszy młot do minikoparki w ofercie angielskiego producenta.

Przeznaczony do minikoparek o wadze do 1,5 tony młot skutecznie usuwa wszelkie przeszkody podczas prac ziemnych, budowy przepustów, drobnych wyburzeń. Jednocześnie młot zamontowany na minikoparce ma przy tym znacznie wyższą energię uderzenia niż młoty ręczne.

Młot do twojej minikoparki

Oferowane przez naszą firmę młoty współpracują z minikoparkami wszystkich marek. Dostarczamy kompletne młoty z mocowaniem zarówno na sworznie jak na szybkozłącza. Wymiary mocowania są zgodne z oryginalnym mocowaniem w koparce, a każdy młot hydrauliczny jest wyposażony w złączki do podłączenia do linii hydraulicznej na koparce.

Bezawaryjne młoty w dobrej cenie

Młoty wyburzeniowe Arrowhead są sprzedawane w Polsce od 2008 roku i mają opinię wydajnych urządzeń o dużej trwałości, przy zachowaniu przystępnej ceny. W zależności od potrzeb klienta młot do minikoparki może być wyposażony w grot punktowy lub ścinakowy.

Zamów młot do minikoparki – z montażem na swojej maszynie

Na życzenie montujemy młoty hydrauliczne na koparce u klienta na terenie całego kraju. Zwykle taki młot przygotowujemy do samodzielnego założenia na maszynę.

Młoty hydrauliczne Arrowhead posiadają certyfikat CE, dzięki czemu może być wykorzystywany na budowach całej Europy. Każdy młot do minikoparki jest dostarczany z instrukcją obsługi w języku polskim. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części.

W gamie młotów hydraulicznych do minikoparek dostępne są modele, dzięki którym dopasujemy odpowiedni młot do każdej minikoparki, niezależnie od marki i modelu. Na życzenie klienta dostarczamy również młoty bez mocowania.

Propozycje dla Ciebie