Młot do koparki kołowej – Arrowhead R100

Młot hydrauliczny Arrowhead R100 jest przeznaczony do koparek kołowych i gąsienicowych o wadze roboczej od trzynastu do szesnastu ton. Produkowany w Chesterfield w Anglii młot charakteryzuje się wysoką energią uderzenia oraz zastosowanym systemem redukcji uderzenia zwrotnego działającego na ramię maszyny.

Jest to najwyższej jakości młot polimerowo-gazowy o konstrukcji gwarantującej tłumienie wibracji, tłumienie hałasu i maksymalne zmniejszenie negatywnego wpływu na ramię nośnika, dzięki zastosowaniu poduszek polimerowych.

Użyte wysokiej jakości materiały oraz zamknięta konstrukcja młota gwarantuje trwałość i wysoką wydajność młota. Młoty hydrauliczne Arrowhead charakteryzują się najkorzystniejszym na rynku stosunkiem energii uderzenia do wagi młota.

W zestawie dostarczana jest dwusworzniowa płyta adaptacyjna do wybranego modelu maszyny, jeden grot, oraz komplet przewodów przyłączeniowych. Do każdego młota hydraulicznego dołączamy instrukcję obsługi w języku polskim. Młot jest objęty dwunastomiesięczną gwarancją.

Dostarczamy urządzenie w dowolne miejsce w kraju, istnieje również możliwość montażu młota na maszynie u klienta. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

O młot hydrauliczny Arrowhead R100 pytaj naszych doradców handlowych, dostępnych pod nr tel. 791 700 540.

Propozycje dla Ciebie