Czym wyróżnia się młot Arrowhead spośród innych?

Młoty hydrauliczne Arrowhead cieszą się opinią prostych w obsłudze oraz tanich w eksploatacji. Pozwalają one na osiągnięcie większej wydajności pracy niż inne tego typu maszyny, ponieważ siła uderzenia urządzenia została dopasowana do niskiej wagi. O jego skuteczności decyduje też rozmiar oraz możliwość przyłączenia młota Arrowhead do koparek kołowych i gąsienicowych czy koparkoładowarek, co decyduje o ich zdolności docierania do trudnodostępnych miejsc. 

 

Cechy młota hydraulicznego Arrowhead

 

Młot hydrauliczny został wyposażony w wąską obudowę, dzięki czemu można nim wykonywać pracę w wykopie. W mechanizmie nie zostały uwzględnione szpilki oraz membrana, czyli części najbardziej narażone na uszkodzenia w trakcie eksploatacji. Młot osiąga dużą siłę uderzenia, przy stosunkowo niewielkiej wadze. Narzędzie jest bezobsługowe co oznacza, że nie wymaga uzupełnienia gazu, a jedynie smarowanie młota. Częstotliwość uderzenia młota wynosi 550-1200 1/min, a poziom hałasu generowany przez młot to ok. 120 dB. Waga robocza wynosi 1210 kg, a sprzęt dostosowany jest do nośników o ciężarze 7-10 ton. 

 

Poduszki polimerowe sposobem na długi czas eksploatacji młota

 

Inne cechy urządzenia, na które wskazują producenci, to duża siła uderzenia i wytrzymałość, ponieważ sposób jego wykonania decyduje o tym, że jest ono odporne na usterki. Poduszki polimerowe zmniejszają wpływ pracy młota na ramę urządzenia i niwelują stopień hałasu przez niego generowany. Młot hydrauliczny Arrowhead ponadto daje możliwość szybkiego demontażu oraz wymiany grota, co również wpływa na ergonomię jego wykorzystania. 

 

Młot hydrauliczny Arrowhead objęty jest certyfikatem CE gwarantującym spełnienie norm jakościowych i bezpieczeństwa. Posiada także roczną gwarancją. Firma Arrowhead ponadto oferuje wsparcie związane z serwisowaniem sprzętu, jego transportem, powszechnym dostępem do grotów oraz innych części zamiennych wymaganych do działania urządzenia.

Propozycje dla Ciebie