Czym wyróżnia się młot Arrowhead spośród innych marek?

Młoty hydrauliczne Arrowhead cieszą się opinią prostych w obsłudze oraz tanich w eksploatacji. Pozwalają one na osiągnięcie większej wydajności pracy niż inne tego typu urządzenia, ponieważ siła uderzenia została odpowiednio dopasowana do jego wagi. O skuteczności pracy młotów Arrowhead decyduje też jego energia uderzenia oraz możliwość podłączenia odpowiedniego modelu młota do koparek kołowych i gąsienicowych czy koparko-ładowarek, co pozwala na prowadzenie prac wyburzeniowych w różnych warunkach.

Cechy młota hydraulicznego Arrowhead

Młot hydrauliczny został wyposażony w wąską obudowę, dzięki czemu można nim wykonywać pracę również w wąskim wykopie. Jego budowę zmodyfikowano i ulepszono w taki sposób, że nie posiadają membrany, która często jest powodem wizyt w serwisie młotów o starszej budowie. Młoty Arrowhead osiągają dużą siłę uderzenia, przy stosunkowo niewielkiej wadze. Urządzenie jest bezobsługowe co oznacza, że nie wymaga uzupełnienia gazu, a jedynie smarowanie grota. Uzyskano wysoką częstotliwość uderzeń młota, przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu generowanego przez młot. Waga robocza młota jest dostosowana do konkretnego zakresu wagowego maszyn budowlanych.

Poduszki polimerowe sposobem na długi czas eksploatacji młota

Inne cechy urządzenia, na które wskazują producenci, to wysoka wytrzymałość, ponieważ jakość wykonania młotów decyduje o tym, że są one odporne na usterki. Poduszki polimerowe zmniejszają wpływ pracy młota na ramię nośnika i obniżają poziom hałasu. W młotach hydraulicznych Arrowhead zastosowano również system szybkiego demontażu oraz wymiany grota, co również wpływa na wygodę jego użytkowania.

Młot hydrauliczny Arrowhead posiada certyfikat CE gwarantującym spełnienie norm jakościowych i bezpieczeństwa. Objęty jest roczną gwarancję. Przedstawiciel firmy Arrowhead w Polsce zapewnia wsparcie związane z serwisowaniem sprzętu, dostępem do grotów oraz innych części zamiennych.

Propozycje dla Ciebie